Pay Per Click Management

Adwords, Facebook ve Instagram Reklamları

Adwords reklamları anında etkiye sahiptir. Sitenizi anında Google' da ilk sayfaya çıkarır. Bu da firmanızın büyük bir kitleye bir kaç saat içerisinde ulaşmasını sağlar.

Kampanya stratejileri müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve piyasa durumunu karşılamak üzere hazırlanır. Google Adwords Arama Reklamları, Video Reklam, Görüntülü Reklamları, PPC Yeniden Pazarlama, Facebook ve Instagram Reklamları için size en uygun maliyet sağlanır.

Müşterilerimizin iş hedeflerine ulaşması için en iyi optimize edilmiş kampanyalar hazırlıyoruz. Bütçeniz fark etmeksizin günlük, haftalık, aylık ya da yıllık kampanyalar hazırlıyor, takibini yapıyoruz.

Tıklama başına ücretli reklamlar için en iyi strateji belirlenerek hazırlanan kampanyalarda, rakiplerinizden daha düşük bütçeler öderken, onların üstünde yer alırsınız. 

Google Adwords Ücretli Arama Reklamları

Ürün ya da hizmetinizden anında para kazanmanızı sağlar. Internet reklamcılığının en hedefli seçeneğidir. Hızlı ve kalıcı sonuçlar almanızı sağlar.

Google Adwords Kampanya Oluşturma

Ekibimiz sizin için en doğru stratejiyi belirleyerek yeni Google Adwords kampanyaları oluşturur. Daima rakiplerinizden daha düşük bütçelerle üst sıralarda olmanızı sağlar.

Facebook ve Instagram Reklamları Yönetimi

Ekibimiz markanız, ürününüz ya da hizmetinizle alakalı farkındalık oluşturup, hedef kitleleri müşterinize çevirmek için doğru strateji ile düşük bütçeli yeni kampanyalar oluşturur.

Size Özel Müşteri Yönetim Paneli

Yürütülen tüm reklam kampanyalarının gösterim oranlarını, tıklama oranlarını, .maliyetlerini ve dönüşüm oranlarını takip edebileceğiniz size özel yönetim paneli bulunmaktadır.

Youtube Video Reklamları

Günümüzde milyonlarca kişi Youtube videolarını gün içinde defalarca izlemektedir. Size özel hazırlanacak video kampanyaları ile hizmetlerinizin yüzbinlerce kişiye ulaşmasını sağlıyoruz.

Google AdWords, Bing, Facebook, LinkedIn, Instagram ve YouTube'da oluşturulmuş yüzlerce ödüllü kampanya referansı.

465

Adwords Kampanya Yönetimi

247

Yerel Kampanya Yönetimi

102

Video Kampanya Yönetimi

235

En Düşük Bütçeli Kampanya

1425

Tamamlanmış Reklam Kampanyası

325

Facebook ve Instagram Kampanyası

Size Özel Projelerimiz İçin Bize Ulaşın

Formu doldurun size anında yeni stratejiler üretelim

Yenilikçi teknoloji ve akıllı tasarıma dayalı interaktif Web Uygulamaları deneyimine başlamak için hazır mısınız?

* alanların doldurulması zorunludur.

Sizinle daha hızlı iletişim kurmamız için telefon numaranızı doğru yazdığınızdan emin olun.