Web Development Services

Google Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Google, Yandex, Bing ve Yahoo arama motorlarında firmanızı belirlediğiniz anahtar kelimelerde ilk sayfaya çıkarıyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) kapsamında sunduğumuz hizmetler; Google Organik Arama, Tek Sayfa SEO, Link İnşası, Anahtar Kelime Planlama,Strateji Belirleme ve Detaylı Faaliyet Raporları Oluşturma

Google' da 1. Sayfa

SEO Çalışmasını yürüttüğümüz tüm projelerde hedefimiz 1. sayfadır. Rekabet oranı yüksek anahtar kelimelerde dahi sitenizi ilk sayfaya çıkarıyoruz.

Rakiplerinizin Önünde

Arama motorlarında yerinizi kaybetmeyin. Belirlediğiniz tüm anahtar kelime sonuçlarında firmanızın rakiplerinizin önünde yer almasını garanti ediyoruz.

Adwords' ü Unutun

Rakiplerinizin 1. sayfada yer almak için Adwords' e yüksek bütçeler ödemek zorunda kalırken, siz ekstra ücretler ödemeden ilk sayfada ki yerinizi alın.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) başarısı bizim için esastır. Size özel hazırladığımız SEO stratejileri ile arama sonuçlarında ilk sayfada çıkmanızı garanti ediyoruz. SEO Çalışmasında tüm kriterleri yerine getirmek gerekir. Aksi halde başarı sağlanamaz. Ekibimiz Google' da ilk sayfada çıkmanız için ve ziyaretçi sayınızın yükselmesi için profesyonel çalışmalar yürütmektedir.

SEO internet reklamcılığının en önemli parçasıdır. Siz değerli müşterilerimize yüksek kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunuyoruz. Uzmanlarımız Google, Yandex, Bing ve Yahoo gibi büyük arama motorlarının son geliştirdiği algoritmalara uygun çalışmalar yapmaktadır. Tüm yürütülen çalışmalar aşama aşama sizlere detaylı raporlar halinde sunulmaktadır.

184%

Organik Ziyaretçi Trafiği Artışı

98%

Hemen Çıkma Oranı Azalışı

87%

Ortalama Ziyaret Süresi Artışı

125%

Sayfada ki İçerik Artışı

Anahtar Kelime Stratejileri

En önemli SEO unsurlarından biri anahtar kelime stratejileridir. Arama motoru sıralamasında üst sıralarda yer almak için ve organik ziyaretçi trafiğini artırmak için doğru strateji belirlenmelidir.

Detaylı Analiz ve Raporlama

Doğru bir SEO çalışması için, detaylı analiz, performans değerlendirme raporu ve bunlarla birlikte ziyaretçi dönüşüm oranlarını izlemek gerekir. Bu sonuçlar stratejiyi oluşturmada esastır.

Size Özel SEO Hizmetlerimiz İçin Bize Ulaşın

Uzmanlarımız sitenizin site içi SEO analizini, link analizini ve sektör analizini ücretsiz yapmaktadır.

SEO çalışmasında en iyi sonucu almak ve daima rakiplerinizin önünde kalmak için bizi arayın.

* alanların doldurulması zorunludur.

Sizinle daha hızlı iletişim kurmamız için telefon numaranızı doğru yazdığınızdan emin olun.