Content Marketing Strategy

SEO - İçerik Yönetimi ve Link İnşası

Sitenizin arama motorlarında üst sıralarda yer alması için içerik yönetimi ve link inşasının eksiksiz yapılması gerekir.

SEO çalışmalarında içerik yönetiminin önemi oldukça fazladır. Oluşturulacak içeriğin anahtar kelime optimizasyonu profesyonelce hazırlanmalı, özgün ve kaliteli olmalıdır. Bu içerik sitenizin ana sayfası ve alt sayfaları da dahil olmak üzere tüm sitenize uygulanmalıdır. 

Kaliteli içerik, hedeflenen kitlenin geri dönüşümü için de büyük önem taşımaktadır. Oluşturulacak içerikler hedef kitlenin ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde olması için doğru stratejiyi belirlemek gerekir. Bu strateji sizi rekabet ettiğiniz firmaların üst sıralarına çıkarır.

Ekibimiz size tam donanımlı SEO hizmetleri sunarak, hem sitenizi üst sıralara taşır hem de dönüşümlerinizi artırır.

Sektörel Haberler

Sektörünüzle alakalı yazılar paylaşmak, eğitim makaleleri hazırlamak ve sosyal medya kanallarından sektörden haberler sunmak size online itibarınızı geliştirmeyi getirecektir.

Referans Önemlidir

Küçük ya da büyük gerçekleştirdiğiniz satışları, hizmetleri ya da projelerinizi sitenizde paylaşmaktan çekinmeyin. Bu müşterilerinizi ikna etmek için büyük fırsat.

İçerik Stratejisi

Uzman reklam yazarlarımız ve analistlerimiz tarafından sağlanan iş analizi yapılarak belirlenmiş içerik stratejisi ile hedeflerinize kısa sürede ulaşmanızı sağlıyoruz.

Uzman Görüşleri

İşinizle ya da hizmetinizle alakalı uzmanlar tarafından hazırlanmış kaliteli içeriğe sahip makaleler hazırlanmalıdır. Bu makaleler ile müşteri dönüşleri sağlayabilirsiniz.

Haber Siteleri

Ziyaretçi profilini arttırmak için haber yayını yapan sitelerde markanızla alakalı olağanüstü haber değeri taşıyan hikayeler hazırlanır, yayınlanır ve trafik arttırılır.

İtibarınızı Yönetmek

Gerek sosyal paylaşım platformlarında gerekse diğer platformlarda hakkınızda oluşan olumsuz yorumlar ve şikayetler ortadan kaldırılır ve yeni bir kimlik kazandırılır.

14216

Sayfa İçerik Oluşturuldu

948

SEO Çalışması

1643

Başarılı İçerik Stratejisi 

356

Mutlu Müşteri Yorumu

Ziyaretçilerinizin ilgisini çeken, onları ikna eden, bilgilendiren başarılı içerikler oluştururuz. Bu içerikleri sitenize ekler SEO çalışmanızın eksiksiz olmasını sağlarız. Siteniz bu içeriklerle birlikte rakiplerin daima üst sıralarında yer alır.

Effective Copyrighting

Ziyaretçileriniz ürünlerinizi satın almak veya hizmetleriniz hakkında sizinle iletişime geçip, teklifler alması için web sitenize tıklama yoluyla ulaşması gerekir. Bu durumda Google' da üst sıralarda yer almanız kesinlikle şarttır.

Size Özel Projelerimiz İçin Bize Ulaşın

Formu doldurun size anında yeni stratejiler üretelim.

Uzmanlarımız form elimize ulaştıktan en fazla 2 saat içerisinde sizinle iletişime geçecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

* alanların doldurulması zorunludur.

Sizinle daha hızlı iletişim kurmamız için telefon numaranızı doğru yazdığınızdan emin olun.