Reputation Managment Services

İtibar Yönetimi

İtibar Yönetimi, marka değerinizi korumak ve geliştirmek için uyguladığımız hizmetimizdir. Bu uygulamada bireysel ya da kurumsal olarak hakkınızda ki kötü ve olumsuz yorumları internet ortamından siliyoruz.

İtibar Yönetimi, tüm internet platformlarında markanızın değerini korumak ya da marka değerinizi yükseltmek için yapılan çalışmaların tümüdür. Bu çalışmada özellikle Google başta olmak üzere diğer arama motorlarında hakkınızda çıkan arama sonuçları kaldırılır, bu yorumları ya da yayınları yapan siteden içerikler kaldırılır. Ve markanız hakkında yeni bir strateji belirlenerek, marka değeri yeniden oluşturulur. 

Online İtibar Yönetiminde bir çok platform aktif olarak kullanılır. PR çalışmasına başlandığında sosyal medya kanallarının payı çok büyüktür. Sosyal medya platformlarında yeni içerikler oluşturulur, web sitesi yeni bir konsepte geçiş yapar, yeni jenerik isimler alınır, bloglar oluşturulur, gönderilere binlerce yorum yaptırılır ve markanın tanıtımına başlanır.

Kişisel olarak hakkında internette kötü yorumlar, makaleler, haberler, sosyal medya kanallarından paylaşımlar bulunan kişilerin tüm internet geçmişi temizlenerek, Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında ki arama sonuçları kaldırılır. Google görsel ve video sonuçları da bu anlamda detaylı bir şekilde taranarak tüm içerikler kaldırılır.

Effective Web Development Solutions

İtibar Yönetimi çalışması büyük titizlik ve profesyonellik gerektirir. Amatör kurumlarca yönetilmek istenen itibar yönetimi çalışması çok daha kötü sonuçlara yol açabilir. Ajansımızda tüm çalışmalar büyük dikkatle takip edilmektedir. Müşterilerimiz de yapılan tüm çalışmaları kendilerine özel tanımladığımız yönetim paneli üzerinden takip edebilir.

Çevrimiçi PR Yönetimi

Sosyal Yorumları İzleme

Olumsuz İçerik Filtreleme

Olumsuz İçerik Kaldırma

Başarılı İtibar Yönetimi çalışmasının temeli, şartları ve hedefleri derinlemesine değerlendirmektir. Çalışmamızın tamamı sizin ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize bağlı olarak ayrı ayrı stratejiler belirlenerek hazırlanır.

Size Özel Projelerimiz İçin Bize Ulaşın

Formu doldurun size anında yeni stratejiler üretelim.

Tamamen gizlilik anlaşması ile yapılacak İtibar Yönetimi deneyimine başlamak için hazır mısınız?

* alanların doldurulması zorunludur.

Sizinle daha hızlı iletişim kurmamız için telefon numaranızı doğru yazdığınızdan emin olun.