Digital Consultancy Services

Kurumsal Danışmanlık

Kurumlar için danışmanlık çözümleri sunuyoruz. Uzun vadeli danışmanlık hizmetimizde web tasarım, web uygulama, e-ticaret uygulamalar, mobil uygulamalar, Adwords yönetimi, SEO çalışması ve dijital reklam hizmetleri bulunmaktadır.

Danışmanlık hizmetinde firmanız için stratejiler belirleyip, verimliliğin artırılması, gider maliyetlerin azaltılması, personel eğitimi ve müşteriler ile dijital ortamda daha iyi iletişim kurulması için size danışman oluyor, uygulamalarınızı tasarlıyor, kurumsal kimliğinizi oluşturuyor, logo tasarımınızı yapıyor ve tüm pazarlama faaliyetlerinizi yönetiyoruz.

Dijital danışmanlık tamamen kendi işi için fason çözümler isteyen işletmeler için paha biçilmez bir seçenektir. Bu sistem sizi yüksek personel giderinden, sorumluluğundan ve amatör yaklaşımlardan korur.

Sektörün öncü firmalarından olmamızın verdiği öz güven, tecrübe ve sektör bilgisi ile sizlere yaratıcı çözümler sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetler teknik ve yaratıcı bir deneyim ile olağanüstü sonuçlar elde etmemizi sağlıyor.

Effective Digital Consultancy Strategy

 

Danışmanlarımız ürün, hizmet, müşteri, şirket ihtiyaçları veya iş hedefleri ile ilgili tam bir anlayışa sahip olmak için ekip üyelerinizle grup görüşmeleri yaparlar. Uzmanlarımız , dijital teknolojilerin etkisini ve etkinliğini değerlendirir ve hatta rakiplerinizin de ne yaptığını size raporlar.  Sürekli tekrarlanan bu görüşmelerde amaç %100 başarıyı yakalamaktır.

Danışmanlık hizmetimizde sunduğumuz hizmetlerin başında SEO Hizmetleri, Web Tasarımı, Mobil Uygulamalar, Grafik Tasarımları, Pazarlama Yönetimi, Adwords Kampanya Yönetimi, Facebook Kampanya Yönetimi, Instagram Kampanya Yönetimi, Adsense Yönetimi, İtibar Yönetimi, SMS Kampanyaları, Toplu E-Posta Kampanyaları ve neredeyse her türlü dijital reklam çalışmaları gelmektedir.

Effective Digital Consultancy Strategy

Size Özel Projelerimiz İçin Bize Ulaşın

Formu doldurun size anında yeni stratejiler üretelim.

Yenilikçi teknoloji ve akıllı tasarıma dayalı interaktif uygulamalarla sizi destekleyen danışmanlık deneyimine başlamak için hazır mısınız?

* alanların doldurulması zorunludur.

Sizinle daha hızlı iletişim kurmamız için telefon numaranızı doğru yazdığınızdan emin olun.