Kurumsal SEO Hizmetleri

Google, Yandex SEO Hizmetleri, Google Adwords ve Facebook Reklamları Yönetimi, İtibar Yönetimi ve Sosyal Medya Yönetimi hizmetlerini 12 yıllık tecrübe ve yüzlerce referans ile sunmaktayız.

Sosyal Medya Yönetimi

İşletmeler sosyal medya aracılığıyla markaları ile potansiyel müşterileri arasında etkileşime geçerler. Doğru bir şekilde uygulandığında , SMM işinize olağanüstü başarı getirir.

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

SEO stratejilerimiz size arama sonuçlarında ilk sayfa garantisi verir. Google' da rekabeti yüksek anahtar kelimeler de dahi ilk sayfa garantisi veriyoruz. Size uygun paketimizi seçin.

Gelişmiş Google Analytics

Hizmetlerimiz eğitim, ilk kurulum , gelişmiş izleme çözümleri ve özel özelliklerini kullanımıda dahil olmak üzere Google Analytics'in tüm özelliklerini ve yönlerini kapsamaktadır.

Toplu E-Posta - Sms Gönderimi

Özel E-posta ve SMS Pazarlama hizmetlerimiz ile isterseniz tek bir müşterinize isterseniz tüm müşterilerinize eş zamanlı gönderim yapmanızı sağlar. Zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olur.

Kampanya Yönetimi

Google Adwords ve Facebook kampanyalarının doğru analiz edilip, doğru bir stratejiyle oluşturulmalıdır. Aksi halde karşınıza yüksek bütçelerle oluşturulmuş ancak geri dönüşü olmayan reklam kampanyaları çıkacaktır.

İçerik Yönetimi ve Link İnşası

Google algoritmasına uyumlu özgün içeriklerin oluşturulması ve link inşasının yapılması SEO' da hayati önem taşır. Bu kriterleri yerine getirmemeniz durumunda SEO çalışmanız olumsuz neticelenecektir.

Yerel SEO Optimizasyonu

Yerel arama sonuçları bölgesel hizmetler sunan işletmeler için en gerekli arama sonuçlarıdır.

Harita Optimizasyonu

Google Maps Optimizasyon başarılı bir yerel pazarlama stratejisinin en önemli parçasıdır.

Link İnşası ve İçerik

Link inşası ve içerik yönetimi SEO optimizasyonu için gerekli en önemli iki kriterdir. 

Kampanya Yönetimi

Google Adwords, Facebook ve Instagram kampanyalarının hazırlanması ve yönetimi.

Özel Web Site Tasarımı

Firmanıza özel web site tasarımı ve e-ticaret uygulamaları için iletişime geçin.

Toplu E-Posta Gönderimi

Firmanızın kampanyalarını Spam listesine girmeden göndermek için iletişim geçin.

En iyi sonuçlar elde etmek için yaratıcı stratejiler üretiyoruz

Ekibimiz tek sayfa, çoklu sayfa SEO ve PPC alanında uzmanlaşmıştır. Google ve Yandex arama motoru sıralamalarında ilk sayfayı hedefleyen ekibimiz yüzlerce referansımızla bu hedefini gerçekleştirmiştir. Her projemiz için ayrı strateji belirleyerek en iyi sonuçları almaktayız.

Kitleye Duyurmak

Websitenizi doğru optimizasyonla hedef kitleye ulaştırmak.

İletişim

Hedef kitlenin sizinle en kolay yöntemlerle iletişime geçmesini sağlamak.

Satış

Ziyaretçilerinizin, müşterilerinize dönüşmesi.

Biz Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Sosyal Medya Pazarlama , E-posta Pazarlama ve Dijital Pazarlama dahil olmak üzere birçok önemli alanda mükemmel sonuçlar elde etmenize yardımcı oluyoruz.

Biz müşterilerimize ölçümlenebilir sonuçlar sunmak için 12 yıllık tecrübemizi, yaratıcı fikirlerimizi ve stratejilerimizi birleştirerek Google' da ilk sayfada yer almanızı sağlıyoruz.