Email Marketing

Toplu SMS ve E-Posta Gönderimleri

Toplu SMS ve E-Posta gönderimleri uygun maliyetleri ve erişelecek hedef kitlenin sayıca çok fazla olması sebebiyle en çok tercih edilen reklam yöntemlerinden biridir.

SMS ve E-Posta pazarlama hedef kitleniz ile aranızda en etkili bağlantı yöntemlerinden biridir. Size kısa sürede yüz binlerce kişiye ulaşma imkanı sağlar. Markanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtımında kullanabilirsiniz.

Markanızın bilinirliğini sürdürmek, yeniliklerinizin, sektör haberlerinizin tanıtımı yapabileceğiniz SMS ve E-Posta kampanyalarında yatırım maliyeti diğer reklam alanlarına göre çok düşüktür.

Ekibimiz mümkün olan en iyi şekilde marka değerinizi korumak ve geliştirmek için size özel stratejiler üretir. Kampanya oluşturmadan, son isabet raporlamasına kadar tüm kampanya sürecini takip ederler.

En İyi Reklam Stratejisini Belirlemek

Ekibimiz hedef kitleleri belirlemek, bu hedef kitleyle iletişime geçmek ve onların ihtiyaçlarını karşılamak için en iyi strateji geliştirmektedir.

SMS ve E-Posta Reklam Çalışmaları

Firmanızın satış ve karlılığını artırmaya yönelik, marka değerlerinize sadık kalarak hazırlanan reklam kampanyaları hedef kitleye kısa yoldan ulaşmanın en kolay yoludur.

E-Posta Şablon Tasarımları

Dilerseniz yenilikçi tasarımlı ve profilinize uygun size özel tasarımlar hazırlıyoruz. Ya da dilerseniz yüzlerce hazır şablonumuz arasından size uygun şablonu seçmenize yardımcı oluyoruz.

Detaylı Analiz ve Raporlama

Reklam kampanyanızın dönüşüm oranlarını, detaylı analizini ve isabet oranlarını takip edebileceğiniz size özel yönetim paneliniz bulunmaktadır.

SPAM listelerine düşmeden reklamınızı yüz binlerce kişiye ulaştırmak için bizi arayın.

Doğru planlanmış E-Posta reklam kampanyalarının SEO' ya etkisi oldukça fazladır.

452

Devam Eden Kampanya

1259

E-Posta Şablon Tasarımı

210

Kampanya Hesabı

999k+

Gönderilen SMS

Size Özel Projelerimiz İçin Bize Ulaşın

İletişim talepleriniz en fazla 30 dakika içinde yanıtlanmaktadır.

SMS ve E-Posta kampanyalarında en iyi sonucu almak ve daima rakiplerinizin önünde kalmak için bizi arayın.

* alanların doldurulması zorunludur.

Sizinle daha hızlı iletişim kurmamız için telefon numaranızı doğru yazdığınızdan emin olun.