Yerel SEO çalışması

Yerel SEO Çalışması

Müşterilerin size ulaşması için mutlaka yapılması gereken SEO çalışmasıdır.

Özellikle Yerel işletmeler için tercih edilmesi gereken çalışma Yerel SEO çalışması olmalıdır. Bu çalışma ile coğrafi konum olarak size yakın kitlenin arama sonuçlarında en üst sırada çıkarsınız. Coğrafi konumda size en yakın konumda yapılan arama sonuçlarında sıralama avantajınız çok yüksek olur.

Yerel SEO çalışması stratejilerinin belirlenmesinde öncelik coğrafi konumdur. Bu çalışma da hedeflenen durum, hedef kitlenizin yapmış olduğu arama sonuçlarında ilk sırada sizi görmesidir. Bunun yanı sıra diğer demografik tercihlere göre de hedef kitle çalışması yapılarak, doğru anahtar kelimelerde firmanıza ulaşılması sağlanır.

Düzenli yapılan çalışmalarda trafik kaynağını sürekli değerlendirerek yerel arama sonuçlarında daha yüksek dereceleri elde etmek için yoğun çaba sarf ederiz. Popüler web platformlarında ve sosyal medya platformlarında özel profiller oluştururuz, ilgili içerikler paylaşırız ve hedef kitlelere ulaşmanızı kolaylaştırırız.

32,8%

E-Ticaret Satışlarında Artış

62,35%

Gelir Artışı

265%

Organik Ziyaretçi Artışı

157%

Mobil Ziyaretçi Artışı

Yerel SEO çalışması

Yerel SEO Çalışması sadece masaüstü değil, aynı zamanda mobil cihazlarda ve tabletlerde yerel aramalarda görünür olduğundan mobil cihazlar ve tabletler içinde çalışmalar en üst düzeyde sürdürülür.

Bizim stratejimiz ile web sitenize doğru önemli ölçüde karlılığı artıracak kitleniz hedef alınır. Ekibimiz potansiyel müşterileriniz için, haritalama sistemleri üzerinden çevrimiçi listeler hazırlar. Ve hedef doğru hedef kitlesi ile doğru kazanç elde etmenizi sağlar.

 

Doğru analizi yapılmayan ve analize özel yapılmayan stratejiler ile başarı elde etmeniz mümkün değildir.

Effective Web Development Solutions

Size Özel SEO Projelerimiz İçin Bize Ulaşın

Uzmanlarımız sitenizin site içi SEO analizini, link analizini ve sektör analizini ücretsiz yapmaktadır.

SEO çalışmasında en iyi sonucu almak ve daima rakiplerinizin önünde kalmak için bizi arayın.

* alanların doldurulması zorunludur.

Sizinle daha hızlı iletişim kurmamız için telefon numaranızı doğru yazdığınızdan emin olun.